datu aizsardzība

Datu aizsardzība

Atbildīgā iestāde datu aizsardzības likumu, jo īpaši ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) izpratnē ir:

Klauss Gērings

Jūsu kā datu subjekta tiesības

Jūs varat izmantot šādas tiesības jebkurā laikā, izmantojot mūsu datu aizsardzības speciālista kontaktinformāciju:

Ja esat mums devis savu piekrišanu, varat to jebkurā laikā atsaukt, un tā būs spēkā nākotnē.

Ar sūdzību jebkurā laikā varat sazināties ar par jums atbildīgo uzraudzības iestādi. Jūsu kompetentā uzraudzības iestāde ir atkarīga no jūsu dzīvesvietas federālās zemes, jūsu darba vai iespējamā pārkāpuma. Uzraudzības iestāžu sarakstu (nepubliskajai zonai) ar adresēm var atrast: https://www.bfdi.bund.de/DE/Infothek/Anschriften_Links/anschriften_links-node.html .

Atbildīgās institūcijas un trešo personu datu apstrādes mērķi

Mēs apstrādājam jūsu personas datus tikai šajā datu aizsardzības deklarācijā norādītajiem mērķiem. Jūsu personas datu pārsūtīšana trešajām personām citiem mērķiem, nevis minētajiem, nenotiek. Mēs nododam jūsu personas datus trešajām personām tikai tad, ja:

Apstrāde ir nepieciešama, lai aizsargātu likumīgās intereses, un nav iemesla uzskatīt, ka jums ir sevišķi svarīgas likumīgas intereses neizpaust savus datus.

Datu dzēšana vai bloķēšana

Mēs ievērojam datu izvairīšanās un datu ekonomikas principus. Tāpēc mēs glabājam jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šeit minēto mērķu sasniegšanai vai kā to nosaka dažādi likumā paredzētie uzglabāšanas termiņi. Pēc attiecīgā mērķa sasniegšanas vai šo termiņu beigām atbilstošie dati tiks regulāri bloķēti vai dzēsti saskaņā ar tiesību aktiem.

Vispārīgas informācijas apkopošana, kad apmeklējat mūsu vietni

Kad jūs piekļūstat mūsu vietnei, vispārīga informācija tiek automātiski ierakstīta, izmantojot sīkfailu. Šī informācija (servera žurnālfaili) ietver, piemēram, tīmekļa pārlūkprogrammas veidu, izmantoto operētājsistēmu, jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja domēna nosaukumu un tamlīdzīgus datus. Šī ir tikai informācija, kas neļauj izdarīt nekādus secinājumus par jūsu personu.

Šī informācija ir tehniski nepieciešama, lai pareizi piegādātu jūsu pieprasīto vietnes saturu, un tā ir obligāta, izmantojot internetu. Jo īpaši tie tiek apstrādāti šādiem mērķiem:

Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm no iepriekšminētajiem datu vākšanas mērķiem. Mēs neizmantojam jūsu datus, lai izdarītu secinājumus par jums personīgi. Datu saņēmēji ir tikai atbildīgā iestāde un, ja attiecināms, apstrādātājs.

Mēs varam statistiski novērtēt šāda veida anonīmu informāciju, lai optimizētu mūsu vietni un tās pamatā esošo tehnoloģiju.

SSL šifrēšana

Lai aizsargātu jūsu datu drošību pārsūtīšanas laikā, mēs izmantojam vismodernākās šifrēšanas metodes (piemēram, SSL), izmantojot HTTPS.

Skriptu bibliotēku izmantošana (Google tīmekļa fonti)

Lai mūsu saturs būtu pareizi un grafiski pievilcīgs visās pārlūkprogrammās, mēs izmantojam skriptu bibliotēkas un fontu bibliotēkas, piemēram,. B. Google Webfonts ( https://www.google.com/webfonts/ ). Google tīmekļa fonti tiek pārsūtīti uz jūsu pārlūkprogrammas kešatmiņu, lai izvairītos no vairākkārtējas ielādes. Ja pārlūkprogramma neatbalsta Google tīmekļa fontus vai neļauj tiem piekļūt, saturs tiek rādīts standarta fontā.

Skriptu bibliotēku vai fontu bibliotēku izsaukšana automātiski aktivizē savienojumu ar bibliotēkas operatoru. Teorētiski ir iespējams – bet šobrīd arī nav skaidrs, vai un, ja jā, tad kādiem nolūkiem –, ka šādu bibliotēku operatori vāc datus.

Bibliotēkas operatora Google privātuma politiku varat atrast šeit: https://www.google.com/policies/privacy/

Google Maps izmantošana

Šī vietne izmanto Google Maps API, lai vizuāli parādītu ģeogrāfisko informāciju. Lietojot Google Maps, Google arī vāc, apstrādā un izmanto datus par to, kā apmeklētāji izmanto kartes funkcijas. Plašāku informāciju par Google veikto datu apstrādi varat atrast Google datu aizsardzības informācijā. Turpat arī datu aizsardzības centrā varat mainīt savus personas datu aizsardzības iestatījumus.

Šeit varat atrast detalizētus norādījumus par to, kā pārvaldīt savus datus saistībā ar Google produktiem .

Izmaiņas mūsu datu aizsardzības noteikumos

Mēs paturam tiesības pielāgot šo datu aizsardzības deklarāciju, lai tā vienmēr atbilstu spēkā esošajām tiesību aktu prasībām, vai datu aizsardzības deklarācijā ieviest izmaiņas mūsu pakalpojumos, piemēram, ieviešot jaunus pakalpojumus. Pēc tam jaunā datu aizsardzības deklarācija attieksies uz jūsu nākamo apmeklējumu.

Jautājumi datu aizsardzības speciālistam

Ja jums ir kādi jautājumi par datu aizsardzību, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu vai sazinieties tieši ar personu, kas ir atbildīga par datu aizsardzību mūsu organizācijā:

Claus Göhring
Elizabetes iela 83/85
Centra rajons, Rīga, LV-1050
01728336556
goehring@retirementy.com